Archiv

Vánoční soutěž s UNHfree.net

Žádné komentáře

Krátce před vánoci UNHFree.net na svých facebookových stránkách zveřejnilo zajímavou anketu: „Navrhněte nejzajímavější a třeba i nejšílenější kulturní akci, která vám v Unhošti chybí, a které byste se rádi zúčastnili.“
Byli jsme zvědaví, s čím kdo přijde a proto nás opravdu potěšila účast, když se sešlo na dvě desítky zajímavých a někdy opravdu originálních nápadů nejen od Unhošťáků, ale také od obyvatel Braškova, Kyšic a dalších přilehlých obcí. Některé by byly vcelku snadno realizovatelné např. cyklozávody pro děti, LAN párty, nebo Miss nejhezčí dívka Unhoště. Jiné na realizaci složitější ale o to zajímavější: Food festival se soutěžemi ve vaření, digitální festival s videomapingem, nebo unhošťské „Hry bez hranic“.

Zobrazit celý článek »

Beseda „Dobývání vesmíru“ s Janem Kolářem

Žádné komentáře

Víte, proč si ředitel České kosmické kanceláře myslí, že Unhošť je skutečné kosmonautické město? Toto a mnohé další jste se mohli dozvědět na besedě s Janem Kolářem, kterou v říjnu uspořádalo UNHfree.net. Pokud jste besedu zmeškali a přesto vás láká dobrodružství „Dobývání vesmíru“ přinášíme vám její zkrácený záznam.
https://www.youtube.com/watch?v=5zab-TZmQ84

Poděkování za Unhošť free fest

Žádné komentáře

Druhý říjnový víkend jsme měli tu čest s Vámi oslavit patnáct let UNHFree.net hudebním festivalem Unhošť free fest s příhodným podtitulem „Na jedné lodi“. Věřím, že i vy jste si ho užili, tak jako my. Pokud byste si chtěli tu báječnou atmosféru připomenout odkazuji na naší fotogalerii na facebooku.
Sluší se ale říci, že Unhfree.net ačkoli byl hlavním partnerem téhle supr čupr akce nebyl jediným, kdo se podílel. Festival by nevznikl bez mnoha dalších organizátorů, pomocníků a podporovatelů. Všem patří ohromný dík. Proto dovolte, abychom využili této příležitosti a dodatečně jim takto poděkovali.

Zobrazit celý článek »

Jsme tu pro vás už 15 let!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jsme tu pro vás už 15 let!

Před 15 lety svět vypadal trochu jinak. Když pomineme nostalgický fakt, že nebe bylo modřejší a tráva zelenější, byly i věci, které nás tenkrát docela štvaly. Třeba to, že i v době, kdy za hranicemi, se pomalu stávalo z internetu standartní masové medium, u nás to, především díky víceméně monopolní situaci v poskytování internetu, byla záležitost pro hrstku vyvolených, kterým nevadilo měsíčně vyhodit z kapsy podstatnou část měsíčního rozpočtu.

Zobrazit celý článek »