Zvyšujeme rychlost !

Napsal/a Marek2 komentáře

Nárůst kapacity primárních linek do Internetu a modernizace páteřní infrastruktury sítě umožnily navýšení rychlosti připojení pro členy využívající optické a ethernetové instalace. Jedná se zejména o členy připojené v bytových a řadových domech, jejichž rychlost od 12.4.2013 dosahuje až 25 Mb/s. Nezapomínáme ani na členy připojené prostřednictvím bezdrátových instalací. Naši technici v současné době modernizují vybrané přístupové body za účelem testování bezdrátové technologie 802.11n. Po modernizaci přístupových bodů a některých členských instalací očekáváme možnost navýšení rychlosti připojení až na 30Mb/s. O dalších krocích vývoje a možnosti připojení prostřednictvím nové technologie Vás budeme informovat.

Novinky

2 komentáře to “Zvyšujeme rychlost !”

 1. sasula napsal:

  Budete ohlašovat na kterých AP se bude navyšovat rychlost? Abych věděl zda mám měnit AP, už teď nebo se na bod BUCK dostane až za dlouhou dobu.

  1. spider napsal:

   Dobry den
   Clenove na upgradovanych bodech se urcite vcas dozvi, ze je tam moznost prechodu na Nko. Zatim ale nemame plne vyresen system pro rizeni site na tuto technologii.

Napište komentář