Poděkování za Vandr 2019

Napsal/a RadekŽádné komentáře

Kynologický klub Unhošť za spolupráce města Unhošť a spolku Zdravá Unhošť, opět po roce pořádal dne 25. 5. 2019, od 9.00 hod, “Vandr po mlýnech”, který byl letos rozšířen o nový naučně dovednostní okruh pro děti, o jarmark, bohaté občerstvení a o doprovodný program v areálu cvičiště, spolu s hudebním programem.

   Nový dětský okruh dlouhý 6 km, se setkal s velkým ohlasem, jak dětí, tak i jejich rodičů. Na tomto okruhu vypomohli členům kynologického klubu “Melicharovo muzeum”a rybáři z Unhoště.

     Účastníci vandru si mohli vybrat z dalších dvou tras, kdy jedna o délce 15 km, vedla přes Vysoký vrch a další trasa o délce 23 km, vedla přes Svárovskou lípu a Rejnovský mlýn.

 Odpolední program začal v 14.00 hod, kdy vězeňská služba Praha Ruzyně, předvedla ukázku výcviku svých služebních psů, pod vedením psovodů prap. J. Remsy a nstrm. R. Vodové. Členka klubu pí. J. Kulísková předvedla ukázku ovládání a poslušnosti svého psa.

        Od 15.00 hod měly děti možnost jezdit na 3 krásných koních pod vedením D. Liďákové, P. Rukavičkové a R. Tomsové. Celé odpoledne bylo možno si zastřílet z luků lukostřeleckého klubu Jim Archery Kyšice, malovat na sádrové figurky nebo vyrábět květinové obrázky.

         Od 17.00 hod začal kulturní program, kde vystoupily mažoretky Květinky Sokol Kladno a Sportovní Klub MK Kladno s vystoupením aerobiku, na což navázal hudební festival, kde se divákům představili žáci Základní umělecké školy Unhošť a následně skupiny Forty Five, Petrol Station a The Basketles.

         Velké poděkování patří p. M. Štěpánkovi, který úspěšně oslovil sponzory a zajišťoval pestrý doprovodný program.

        Zvláště děkujeme všem sponzorům, kteří se na akci podíleli finančně i věcnými dary, pí. H. Pirnerové a jejímu personálu za zajištění celodenního pestrého občerstvení, díky nimž jsme mohli akci v takovém rozsahu uskutečnit.

         Děkujeme rovněž všem zúčastněným, ať užakci připravovali nebo ji navštívili a společně tak vytvořili celodenní zážitek, s výbornou atmosférou.

Novinky

Napište komentář