Poděkování za Unhošť free fest

Napsal/a ChlebikŽádné komentáře

Druhý říjnový víkend jsme měli tu čest s Vámi oslavit patnáct let UNHFree.net hudebním festivalem Unhošť free fest s příhodným podtitulem „Na jedné lodi“. Věřím, že i vy jste si ho užili, tak jako my. Pokud byste si chtěli tu báječnou atmosféru připomenout odkazuji na naší fotogalerii na facebooku.
Sluší se ale říci, že Unhfree.net ačkoli byl hlavním partnerem téhle supr čupr akce nebyl jediným, kdo se podílel. Festival by nevznikl bez mnoha dalších organizátorů, pomocníků a podporovatelů. Všem patří ohromný dík. Proto dovolte, abychom využili této příležitosti a dodatečně jim takto poděkovali.

Mimo UNHfree.net se na festivalu více či méně spolupodíleli tyto oragnizace:
Město Unhošť, Centrum služeb slunce, Červený kříž Unhošť, Muzeum Unhošť, Středočeské vodárny, RONET s.r.o., KARTEX tiskárna, ADSUM, Letiště Praha.
Na jevišti jste mohli vidět tyto účinkující:
Eňo Ňůňo, TBC, Vladimíra Albrechta, Ivana Hlase, Comedy & Beat, Františka Konvalinku, Petra Jančaříka, Dilated, Kamila Střihavku & Leaders, ZUŠ Unhošť (díky i panu řediteli Andreji Morozovi za skvělý přístup k celé akci).
Speciální dík patří samozřejmě i týmu zvukařů, bez kterých by ti pod jevištěm jen stěží mohli slyšet ty na jevišti 🙂
Mimo organizací se na realizaci festivalového snu podílela i ohromná skupina jednotlivců. Tak teď jen na nikoho nezapomenout:
Ing. Iveta Koulová, Imrich Szabó, Blanka Dvořáková, Mgr. Jakub Dvořák, Alena Šulcová, Martin Štěpánek, Jiří Prokš, P. ThDr. Gabriel Rijad Mulamuhič, Iva Svatošová, Jan Vlasák, Daniel Sedláček, David Mach, Michal Pořízek, František Křivský, Antonín Mittelbach

A speciální dík zaslouží Marek Fučík, který nejen, že přípravě festivalu zasvětil několik měsíců svého života, ale především přišel vůbec s myšlenkou, něco takového udělat!

Takže naposledy – díky všem, kteří jste přidali ruku k dílu, ale i vám, kteří jste si prostě s námi ten den přišli užít. A třeba zase někdy na podobné akci ahoj!

Novinky

Napište komentář