Vánoční soutěž s UNHfree.net

Napsal/a ChlebikŽádné komentáře

Krátce před vánoci UNHFree.net na svých facebookových stránkách zveřejnilo zajímavou anketu: „Navrhněte nejzajímavější a třeba i nejšílenější kulturní akci, která vám v Unhošti chybí, a které byste se rádi zúčastnili.“
Byli jsme zvědaví, s čím kdo přijde a proto nás opravdu potěšila účast, když se sešlo na dvě desítky zajímavých a někdy opravdu originálních nápadů nejen od Unhošťáků, ale také od obyvatel Braškova, Kyšic a dalších přilehlých obcí. Některé by byly vcelku snadno realizovatelné např. cyklozávody pro děti, LAN párty, nebo Miss nejhezčí dívka Unhoště. Jiné na realizaci složitější ale o to zajímavější: Food festival se soutěžemi ve vaření, digitální festival s videomapingem, nebo unhošťské „Hry bez hranic“.

A co by to bylo za vánoční anketu bez dárků. Takže jsme ze všech účastníků vylosovali tři jména a ty odměnili nečekanými vánočními dárečky v podobě bluetooth sluchátek, ultimátní laserové myši a externího disku. Těmito šťastlivci se stali: Jaromír Poláček, Zdeněk Lapáček a Lenka Šmídová. Gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za nápady.

Pokud jste zvědavi na všechny příspěvky, se kterými naši členové přišli , koukněte na náš facebook.

Novinky

Napište komentář